Sieradenwinkel.nl by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 besteld, de volgende dag in huis
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Donkerblauwe Stropdas met Zilveren Sterren - Zijde

ID: STD-D-299
24.95 €24,95 op voorraad

Met deze hoogwaardige donkerblauwe stropdas van zijde maak je jouw outfit extra feestelijk. De luxe stropdas is voorzien van een sierlijk ingeweven sterrenpatroon van zilver lurex. De glitter sterretjes zorgen op een subtiele manier voor een feestelijke uitstraling.

Combineer deze feestelijke stropdas met een bijpassende glitter pochet in zilver voor een extra trendy look.

  • Kleur Blauw
  • Materiaal 100% zijde
  • Merk E.L.Cravatte
  • Breedte 6.5 cm
  • Lengte 150 cm


Snelle levering, prima kwaliteit met een goede prijsverhouding
Martin van Zanten

het gekochte pruduckt is goede kwaliteit heren lange bretels



maar vriendelijk personeel met netjs een kaartje als bedank voor de bestelling gewoon netjes

boer

Voor mij de 1e keer dat ik bestelde bij EL Cravatte. Veel keuze via de website. Zet je aan het denken als je al die leuke dingen ziet staan. Echte hebbedingetjes. Met enkel een overhemd ben je er niet, vind ik. Daar hoort ook een mooie stropdas bij met manchetknopen. Kortom, volop keuze. 

Peter Vroman
Snelle bezorging, bretels van goede kwaliteit, en een hele mooie handgeschreven bedankje ontvangen voor mijn bestelling. Al met al hele goede service.
Khashayar Rad
Makkelijk besteld, erg snel bezorgd. Past mooi, volgens productbeschrijving.
Bart
Behoorlijk afgevallen en kan geen riem dragen met werken. Dus kwam ik hier terecht voor een bretel voor mijn werkbroek. In de ochtend besteld en de volgende dag in huis, en ook nog met een handgeschreven persoonlijk berichtje erbij, wat leuk! De bretel is superstevig en makkelijk te verstellen. Helemaal tevreden en bij een volgende aankoop kom ik zeker terug!
Jaap van Run

Betaal veilig online

×